Nikutowski Arthur Johan Severin (1830 - 1888)
Spěchající kněz, signováno a datováno vpravo dole A. Nikutowski 1878, olej/plátno fixované na překližce, 36,5 x 73,5 cm, v minulosti restaurováno s retušemi, rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 70.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |